Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2004 - 2008 |
| Μάρκα | Audi |
| Κινητήρας | 1.9 TDI (105 HP) |
| Σωματότυπος | Hatchback |
| Μοντέλο | A3 Sportback (8P) |
| Πόρτες | 5 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4286 mm |
| Πλάτος | 1765 mm |
| Υψος | 1423 mm |
| Μεταξόνιο | 2578 |
| Βάρος | 1423 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 1895 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1896 |
| Κινητήρας kw | 77 kw |
| Κινητήρας hp | 103 hp |
| Ροπή | 77 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Common rail |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 79,5 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 2 |
| Gears | 5 |
| Καύσιμα | Diesel |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 55 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 205/55 R16 |
| Τροχοί | 6.5J x 16 |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 187 km/h |
| Επιτάχυνση | 11.7 s |
| Πόλη καυσίμων | 6.6 l/100km |
| Οδός καυσίμων | 4.2 l/100km |
| Μέσος όρος καυσίμων | 5.1 l/100km |
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
6 μήνες πριν
5 μήνες πριν
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
19 days ago
19 days ago
19 days ago
19 days ago
19 days ago
18 days ago
18 days ago
18 days ago
18 days ago
18 days ago
18 days ago
18 days ago
18 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
4 hours ago
4 hours ago
4 hours ago
4 hours ago
4 hours ago
4 hours ago
4 hours ago
3 hours ago