Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 1992 - 1993 |
| Μάρκα | Cadillac |
| Κινητήρας | 4.9i V8 (200HP) |
| Σωματότυπος | Sedan |
| Μοντέλο | Seville IV |
| Πόρτες | 4 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 5192 mm |
| Πλάτος | 1887 mm |
| Υψος | 1384 mm |
| Μεταξόνιο | 2819 |
| Βάρος | 1384 kg |
| Μέγιστο πλάτος | - |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 4893 |
| Κινητήρας kw | 149 kw |
| Κινητήρας hp | 200 hp |
| Ροπή | 149 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | - |
| Κύλινδροι | 8 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 92 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 2 |
| Gears | 4 |
| Καύσιμα | A-92 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 76 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 225/60 R16 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 210 km/h |
| Επιτάχυνση | 9 s |
| Πόλη καυσίμων | 17 l/100km |
| Οδός καυσίμων | 12 l/100km |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |