Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2001 - 2008 |
| Μάρκα | Chrysler |
| Κινητήρας | 2.4 i 16V (152 HP) |
| Σωματότυπος | Estate |
| Μοντέλο | Voyager IV |
| Πόρτες | 5 |
| Καθίσματα | 7 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4805 mm |
| Πλάτος | 1995 mm |
| Υψος | 1750 mm |
| Μεταξόνιο | 2880 |
| Βάρος | 1750 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 2450 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 2429 |
| Κινητήρας kw | 111 kw |
| Κινητήρας hp | 149 hp |
| Ροπή | 111 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 87,5 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 4 |
| Gears | 5 |
| Καύσιμα | A-92 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 75 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 215/65 R16 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 180 km/h |
| Επιτάχυνση | - |
| Πόλη καυσίμων | 11.8 l/100km |
| Οδός καυσίμων | 9.8 l/100km |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |