Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2001 - 2008 |
| Μάρκα | Chrysler |
| Κινητήρας | 2.5 CRD TD (143 HP) |
| Σωματότυπος | Estate |
| Μοντέλο | Voyager IV |
| Πόρτες | 5 |
| Καθίσματα | 7 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4805 mm |
| Πλάτος | 1995 mm |
| Υψος | 1750 mm |
| Μεταξόνιο | 2880 |
| Βάρος | 1750 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 2570 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 2499 |
| Κινητήρας kw | 105 kw |
| Κινητήρας hp | 141 hp |
| Ροπή | 105 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Common rail |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 92 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 2 |
| Gears | 5 |
| Καύσιμα | Diesel |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 75 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 195/65 R16 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 185 km/h |
| Επιτάχυνση | 11.9 s |
| Πόλη καυσίμων | 9.7 l/100km |
| Οδός καυσίμων | 6.5 l/100km |
| Μέσος όρος καυσίμων | 7.7 l/100km |