Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2009 - 2013 |
| Μάρκα | Citroen |
| Κινητήρας | 1.4 AT (75 HP) |
| Σωματότυπος | Hatchback |
| Μοντέλο | C3 II |
| Πόρτες | 5 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 3860 mm |
| Πλάτος | 1667 mm |
| Υψος | 1510 mm |
| Μεταξόνιο | 2460 |
| Βάρος | - |
| Μέγιστο πλάτος | - |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1360 |
| Κινητήρας kw | 55 kw |
| Κινητήρας hp | 74 hp |
| Ροπή | 55 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | - |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 2 |
| Gears | 4 |
| Καύσιμα | A-95 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 50 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | EURO IV |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 175/65 R14; 185/65 R15 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | - |
| Επιτάχυνση | - |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
10 μήνες πριν
10 μήνες πριν
10 μήνες πριν
10 μήνες πριν
6 μήνες πριν
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
21 hours ago
21 hours ago
21 hours ago
21 hours ago
21 hours ago
16 hours ago
16 hours ago
16 hours ago
15 hours ago
15 hours ago