Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2006 - 2008 |
| Μάρκα | FAW |
| Κινητήρας | 4.2 i V8 40V quattro (350 HP) |
| Σωματότυπος | Sedan |
| Μοντέλο | A6 (4F,C6) |
| Πόρτες | 4 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4916 mm |
| Πλάτος | 1855 mm |
| Υψος | 1459 mm |
| Μεταξόνιο | 2843 |
| Βάρος | 1459 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 2350 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 4163 |
| Κινητήρας kw | 257 kw |
| Κινητήρας hp | 344 hp |
| Ροπή | 257 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | 8 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | - |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 4 |
| Gears | 6 |
| Καύσιμα | A-95 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 80 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 225/50 R17 Y |
| Τροχοί | 7.5J x 17 |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 250 km/h |
| Επιτάχυνση | 5.9 s |
| Πόλη καυσίμων | 15.6 l/100km |
| Οδός καυσίμων | 8.1 l/100km |
| Μέσος όρος καυσίμων | 10.8 l/100km |
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
10 μήνες πριν
10 μήνες πριν
6 μήνες πριν
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
14 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
πριν από την ημέρα
20 hours ago
19 hours ago
19 hours ago
19 hours ago
19 hours ago
6 hours ago
6 hours ago
6 hours ago
6 hours ago
6 hours ago
πριν από 1 ώρα
πριν από 1 ώρα
πριν από 1 ώρα
πριν από 1 ώρα
πριν από 1 ώρα