Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2006 - - |
| Μάρκα | Fiat |
| Κινητήρας | 1.4 i 16V MPI (90 HP) |
| Σωματότυπος | Estate |
| Μοντέλο | Bravo II |
| Πόρτες | 5 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4336 mm |
| Πλάτος | 1792 mm |
| Υψος | 1498 mm |
| Μεταξόνιο | 2600 |
| Βάρος | 1498 kg |
| Μέγιστο πλάτος | - |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1368 |
| Κινητήρας kw | 66 kw |
| Κινητήρας hp | 88 hp |
| Ροπή | 66 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 72 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 4 |
| Gears | 6 |
| Καύσιμα | A-95 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 58 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 195/65 R15 91H |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 179 km/h |
| Επιτάχυνση | 12.5 s |
| Πόλη καυσίμων | 8.7 l/100km |
| Οδός καυσίμων | 5.6 l/100km |
| Μέσος όρος καυσίμων | 6.7 l/100km |