Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 1994 - 1999 |
| Μάρκα | Fiat |
| Κινητήρας | 60 SX 1.2 (60 HP) |
| Σωματότυπος | Hatchback |
| Μοντέλο | Punto I (176) |
| Πόρτες | 3 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 3760 mm |
| Πλάτος | 1625 mm |
| Υψος | 1445 mm |
| Μεταξόνιο | 2450 |
| Βάρος | 1445 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 1400 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1242 |
| Κινητήρας kw | 44 kw |
| Κινητήρας hp | 59 hp |
| Ροπή | 44 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | - |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 70,8 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 2 |
| Gears | - |
| Καύσιμα | A-95 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 47 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 165/65 R14 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 150 km/h |
| Επιτάχυνση | 17.5 s |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | 6.8 l/100km |
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
πριν από ένα μήνα
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago