Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2013 - |
| Μάρκα | Ford |
| Κινητήρας | 1.6d MT (95 HP) |
| Σωματότυπος | Sedan |
| Μοντέλο | Fiesta VI Sedan Facelift |
| Πόρτες | 4 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4407 mm |
| Πλάτος | 1722 mm |
| Υψος | 1495 mm |
| Μεταξόνιο | 2489 |
| Βάρος | 1495 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 1590 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1560 |
| Κινητήρας kw | 70 kw |
| Κινητήρας hp | 94 hp |
| Ροπή | 70 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Common rail |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 75 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 4 |
| Gears | 5 |
| Καύσιμα | Diesel |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 45 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | EURO IV |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 195/45 R16 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 175 km/h |
| Επιτάχυνση | 11.7 s |
| Πόλη καυσίμων | 4.4 l/100km |
| Οδός καυσίμων | 3.2 l/100km |
| Μέσος όρος καυσίμων | 3.6 l/100km |
2 years ago
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
21 days ago
21 days ago