Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2004 - - |
| Μάρκα | GAZ |
| Κινητήρας | 2.3 i 16V (131 Hp) |
| Σωματότυπος | SUV |
| Μοντέλο | 31105 |
| Πόρτες | - |
| Καθίσματα | - |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4921 mm |
| Πλάτος | 1812 mm |
| Υψος | 1422 mm |
| Μεταξόνιο | - |
| Βάρος | - |
| Μέγιστο πλάτος | - |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 2287 |
| Κινητήρας kw | 96 kw |
| Κινητήρας hp | 129 hp |
| Ροπή | 96 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | - |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 92 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | - |
| Gears | - |
| Καύσιμα | A-92 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | - |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 195/65 R15 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 163 km/h |
| Επιτάχυνση | 14.5 s |
| Πόλη καυσίμων | 11 l/100km |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |