Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 1990 - 1996 |
| Μάρκα | Hafei |
| Κινητήρας | 3.0 V6 (F16A) (177 HP) |
| Σωματότυπος | Wagon |
| Μοντέλο | Sigma (F16A) |
| Πόρτες | 4 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4750 mm |
| Πλάτος | 1775 mm |
| Υψος | 1435 mm |
| Μεταξόνιο | 2720 |
| Βάρος | 1435 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 2070 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 2972 |
| Κινητήρας kw | 130 kw |
| Κινητήρας hp | 174 hp |
| Ροπή | 130 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | 6 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 91,1 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 2 |
| Gears | 5 |
| Καύσιμα | A-95 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 72 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 205/65 R15 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 220 km/h |
| Επιτάχυνση | 9 s |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | 10.3 l/100km |