Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2003 - 2008 |
| Μάρκα | Hindustan |
| Κινητήρας | 1.5i (90Hp) |
| Σωματότυπος | Wagon |
| Μοντέλο | Lancer Cargo |
| Πόρτες | - |
| Καθίσματα | - |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4440 mm |
| Πλάτος | 1695 mm |
| Υψος | 1455 mm |
| Μεταξόνιο | 2600 |
| Βάρος | 1455 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 1655 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1468 |
| Κινητήρας kw | 67 kw |
| Κινητήρας hp | 90 hp |
| Ροπή | 67 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | - |
| Κύλινδροι | - |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 76,75 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | - |
| Gears | - |
| Καύσιμα | A-95 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 48 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | - |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | - |
| Επιτάχυνση | - |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |