Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2001 - 2003 |
| Μάρκα | Hindustan |
| Κινητήρας | 1.8T (165Hp) |
| Σωματότυπος | Wagon |
| Μοντέλο | Lancer Cedia Wagon |
| Πόρτες | - |
| Καθίσματα | - |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4425 mm |
| Πλάτος | 1695 mm |
| Υψος | 1465 mm |
| Μεταξόνιο | 2600 |
| Βάρος | 1465 kg |
| Μέγιστο πλάτος | - |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1834 |
| Κινητήρας kw | 121 kw |
| Κινητήρας hp | 162 hp |
| Ροπή | 121 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | - |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 81 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | - |
| Gears | - |
| Καύσιμα | A-98 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 50 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 195/55 R15 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | - |
| Επιτάχυνση | - |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |