Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2007 - - |
| Μάρκα | Holden |
| Κινητήρας | 1.7 CDTI (100Hp) |
| Σωματότυπος | Sedan |
| Μοντέλο | Astra H Sedan |
| Πόρτες | - |
| Καθίσματα | - |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4587 mm |
| Πλάτος | 1753 mm |
| Υψος | 1458 mm |
| Μεταξόνιο | 2703 |
| Βάρος | - |
| Μέγιστο πλάτος | - |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1686 |
| Κινητήρας kw | 73 kw |
| Κινητήρας hp | 98 hp |
| Ροπή | 73 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Common rail |
| Κύλινδροι | - |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 79 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | - |
| Gears | - |
| Καύσιμα | Diesel |
| Χωρητικότητα καύσιμου | - |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | - |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | - |
| Επιτάχυνση | - |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |