Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2007 - - |
| Μάρκα | Holden |
| Κινητήρας | 2.0T OPC (240 HP) |
| Σωματότυπος | Sedan |
| Μοντέλο | Astra H Sedan |
| Πόρτες | 4 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4587 mm |
| Πλάτος | 1753 mm |
| Υψος | 1458 mm |
| Μεταξόνιο | 2703 |
| Βάρος | - |
| Μέγιστο πλάτος | - |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1998 |
| Κινητήρας kw | 176 kw |
| Κινητήρας hp | 236 hp |
| Ροπή | 176 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 86 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 4 |
| Gears | 6 |
| Καύσιμα | - |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 52 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 255/55 R18 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 244 km/h |
| Επιτάχυνση | 6.4 s |
| Πόλη καυσίμων | 13 l/100km |
| Οδός καυσίμων | 7 l/100km |
| Μέσος όρος καυσίμων | 9.2 l/100km |