Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2009 - - |
| Μάρκα | Holden |
| Κινητήρας | 1.3 CDTI (95HP) |
| Σωματότυπος | Hatchback |
| Μοντέλο | Astra J |
| Πόρτες | 5 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4419 mm |
| Πλάτος | 1814 mm |
| Υψος | 1510 mm |
| Μεταξόνιο | 2685 |
| Βάρος | 1510 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 1870 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1248 |
| Κινητήρας kw | 70 kw |
| Κινητήρας hp | 94 hp |
| Ροπή | 70 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Common rail |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 69,6 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 4 |
| Gears | 5 |
| Καύσιμα | Diesel |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 56 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | - |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 170 km/h |
| Επιτάχυνση | - |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |