Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 1986 - 1994 |
| Μάρκα | Honda |
| Κινητήρας | 1.2 16V (76 HP) |
| Σωματότυπος | Sedan |
| Μοντέλο | City II |
| Πόρτες | 3 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 3605 mm |
| Πλάτος | 1620 mm |
| Υψος | 1335 mm |
| Μεταξόνιο | 2400 |
| Βάρος | 1335 kg |
| Μέγιστο πλάτος | - |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1238 |
| Κινητήρας kw | 56 kw |
| Κινητήρας hp | 75 hp |
| Ροπή | 56 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Carburetor |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 72 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 4 |
| Gears | 5 |
| Καύσιμα | A-95 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 40 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 165/70 R12 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 150 km/h |
| Επιτάχυνση | - |
| Πόλη καυσίμων | 8 l/100km |
| Οδός καυσίμων | 5 l/100km |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |
πριν από ένα χρόνο
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
πριν από ένα μήνα
20 days ago
20 days ago