Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 1997 - 2003 |
| Μάρκα | Honda |
| Κινητήρας | 1.3 (65 HP) |
| Σωματότυπος | Hatchback |
| Μοντέλο | Logo (GA3) |
| Πόρτες | 3 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 3785 mm |
| Πλάτος | 1645 mm |
| Υψος | 1520 mm |
| Μεταξόνιο | 2360 |
| Βάρος | 1520 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 1365 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1343 |
| Κινητήρας kw | 48 kw |
| Κινητήρας hp | 64 hp |
| Ροπή | 48 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 75 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 2 |
| Gears | 5 |
| Καύσιμα | A-95 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 40 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 175/70R13 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 160 km/h |
| Επιτάχυνση | - |
| Πόλη καυσίμων | 8 l/100km |
| Οδός καυσίμων | 6 l/100km |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |