Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2010 - - |
| Μάρκα | Hyundai |
| Κινητήρας | 1.4 (108 Hp) |
| Σωματότυπος | SUV |
| Μοντέλο | Accent IV |
| Πόρτες | - |
| Καθίσματα | - |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4370 mm |
| Πλάτος | 1455 mm |
| Υψος | 1705 mm |
| Μεταξόνιο | 2570 |
| Βάρος | - |
| Μέγιστο πλάτος | - |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1396 |
| Κινητήρας kw | 78 kw |
| Κινητήρας hp | 105 hp |
| Ροπή | 78 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | - |
| Διάμετρος κυλίνδρων | - |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | - |
| Gears | - |
| Καύσιμα | - |
| Χωρητικότητα καύσιμου | - |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | - |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | - |
| Επιτάχυνση | - |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |