Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 1986 - 1996 |
| Μάρκα | Innocenti |
| Κινητήρας | 1.7 D (58 HP) |
| Σωματότυπος | Wagon |
| Μοντέλο | Elba |
| Πόρτες | 5 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4037 mm |
| Πλάτος | 1555 mm |
| Υψος | 1450 mm |
| Μεταξόνιο | 2362 |
| Βάρος | 1450 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 1430 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1697 |
| Κινητήρας kw | 43 kw |
| Κινητήρας hp | 58 hp |
| Ροπή | 43 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Diesel |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 82,6 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 2 |
| Gears | 5 |
| Καύσιμα | Diesel |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 54 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 165/70 R13 S |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 150 km/h |
| Επιτάχυνση | 20 s |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | 5.7 l/100km |