Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 1989 - 1998 |
| Μάρκα | Isuzu |
| Κινητήρας | 3.1 TD (125 Hp) |
| Σωματότυπος | SUV |
| Μοντέλο | Mu |
| Πόρτες | - |
| Καθίσματα | - |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4135 mm |
| Πλάτος | 1780 mm |
| Υψος | 1675 mm |
| Μεταξόνιο | 2330 |
| Βάρος | - |
| Μέγιστο πλάτος | - |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 3059 |
| Κινητήρας kw | 92 kw |
| Κινητήρας hp | 123 hp |
| Ροπή | 92 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Common rail |
| Κύλινδροι | - |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 95,4 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | - |
| Gears | - |
| Καύσιμα | Diesel |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 83 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | - |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | - |
| Επιτάχυνση | - |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |