Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 1995 - 1998 |
| Μάρκα | Isuzu |
| Κινητήρας | 2.6 i S (120 HP) |
| Σωματότυπος | SUV |
| Μοντέλο | Rodeo |
| Πόρτες | 4 |
| Καθίσματα | 6 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4480 mm |
| Πλάτος | 1690 mm |
| Υψος | 1660 mm |
| Μεταξόνιο | 2760 |
| Βάρος | 1660 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 2066 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 2559 |
| Κινητήρας kw | 88 kw |
| Κινητήρας hp | 118 hp |
| Ροπή | 88 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 92,6 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 2 |
| Gears | 5 |
| Καύσιμα | A-95 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 83 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 225/75 R15 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | - |
| Επιτάχυνση | - |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | 12.2 l/100km |
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
11 μήνες πριν
11 μήνες πριν
10 μήνες πριν
9 μήνες πριν
9 μήνες πριν
9 μήνες πριν
8 μήνες πριν
4 μήνες πριν
4 μήνες πριν