Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2011 - - |
| Μάρκα | Lancia |
| Κινητήρας | 3.6i V6 (286Hp) |
| Σωματότυπος | Sedan |
| Μοντέλο | Thema II |
| Πόρτες | - |
| Καθίσματα | - |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 5044 mm |
| Πλάτος | 1908 mm |
| Υψος | 1483 mm |
| Μεταξόνιο | 3048 |
| Βάρος | - |
| Μέγιστο πλάτος | - |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 3604 |
| Κινητήρας kw | 210 kw |
| Κινητήρας hp | 281 hp |
| Ροπή | 210 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | - |
| Διάμετρος κυλίνδρων | - |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | - |
| Gears | - |
| Καύσιμα | - |
| Χωρητικότητα καύσιμου | - |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | - |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | - |
| Επιτάχυνση | 7 s |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | 9.4 l/100km |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |