Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2012 - |
| Μάρκα | Nissan |
| Κινητήρας | 1.5d MT (90 HP) |
| Σωματότυπος | Hatchback |
| Μοντέλο | Note II |
| Πόρτες | 5 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4083 mm |
| Πλάτος | 1691 mm |
| Υψος | 1551 mm |
| Μεταξόνιο | 2600 |
| Βάρος | 1551 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 1510 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | 1332 l |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1461 |
| Κινητήρας kw | 66 kw |
| Κινητήρας hp | 88 hp |
| Ροπή | 66 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Common rail |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 76 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 2 |
| Gears | 5 |
| Καύσιμα | Diesel |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 46 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | EURO V |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 185/65R15 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 179 km/h |
| Επιτάχυνση | 11.9 s |
| Πόλη καυσίμων | 4.2 l/100km |
| Οδός καυσίμων | 3.7 l/100km |
| Μέσος όρος καυσίμων | 3.2 l/100km |
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
πριν από ένα μήνα
24 days ago
24 days ago
24 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago