Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 1996 - 1999 |
| Μάρκα | Nissan |
| Κινητήρας | 3.2DT (150Hp) |
| Σωματότυπος | Wagon |
| Μοντέλο | Terrano Regulus |
| Πόρτες | - |
| Καθίσματα | - |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4670 mm |
| Πλάτος | 1840 mm |
| Υψος | 1730 mm |
| Μεταξόνιο | 2700 |
| Βάρος | 1730 kg |
| Μέγιστο πλάτος | - |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 3153 |
| Κινητήρας kw | 110 kw |
| Κινητήρας hp | 147 hp |
| Ροπή | 110 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Diesel |
| Κύλινδροι | - |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 99,2 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | - |
| Gears | - |
| Καύσιμα | Diesel |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 80 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 245/70 R16 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | - |
| Επιτάχυνση | - |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |