Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2013 - |
| Μάρκα | Opel |
| Κινητήρας | 2.0d MT (120 HP) |
| Σωματότυπος | Hatchback |
| Μοντέλο | Insignia Hatchback Facelift |
| Πόρτες | 4 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4842 mm |
| Πλάτος | 1858 mm |
| Υψος | 1498 mm |
| Μεταξόνιο | 2737 |
| Βάρος | 1498 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 2130 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | 1465 l |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1956 |
| Κινητήρας kw | 88 kw |
| Κινητήρας hp | 118 hp |
| Ροπή | 88 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Common rail |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 83,0 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 4 |
| Gears | 6 |
| Καύσιμα | Diesel |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 70 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | EURO V |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 215/60 R16 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 195 km/h |
| Επιτάχυνση | 11.9 s |
| Πόλη καυσίμων | 4.6 l/100km |
| Οδός καυσίμων | 3.3 l/100km |
| Μέσος όρος καυσίμων | 3.7 l/100km |
2 years ago
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago