Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2013 - |
| Μάρκα | Renault |
| Κινητήρας | 1.5d MT (110 HP) |
| Σωματότυπος | Hatchback |
| Μοντέλο | Megane III Hatchback Facelift 5 doors |
| Πόρτες | 5 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4302 mm |
| Πλάτος | 1808 mm |
| Υψος | 1471 mm |
| Μεταξόνιο | 2641 |
| Βάρος | 1471 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 1813 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | 1162 l |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1461 |
| Κινητήρας kw | 81 kw |
| Κινητήρας hp | 109 hp |
| Ροπή | 81 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Common rail |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 76 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 2 |
| Gears | 6 |
| Καύσιμα | Diesel |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 60 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | EURO IV |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 205/55 R16 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 190 km/h |
| Επιτάχυνση | 12.1 s |
| Πόλη καυσίμων | 3.9 l/100km |
| Οδός καυσίμων | 3.2 l/100km |
| Μέσος όρος καυσίμων | 3.5 l/100km |
2 years ago
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο