Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2007 - - |
| Μάρκα | Skoda |
| Κινητήρας | 1.4 HTP 16V (85 HP) |
| Σωματότυπος | Wagon |
| Μοντέλο | Fabia II Combi |
| Πόρτες | 5 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4239 mm |
| Πλάτος | 1642 mm |
| Υψος | 1498 mm |
| Μεταξόνιο | 2462 |
| Βάρος | 1498 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 1575 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1390 |
| Κινητήρας kw | 63 kw |
| Κινητήρας hp | 84 hp |
| Ροπή | 63 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 76,5 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 4 |
| Gears | 5 |
| Καύσιμα | A-92 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 45 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 165/70 R14, 195/55R15, 205/45R16 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 174 km/h |
| Επιτάχυνση | 12.3 s |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |