Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2006 - - |
| Μάρκα | Skoda |
| Κινητήρας | RS 2.0 TDI (170 HP) |
| Σωματότυπος | Wagon |
| Μοντέλο | Octavia II Combi (1Z5) |
| Πόρτες | 5 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4572 mm |
| Πλάτος | 1769 mm |
| Υψος | 1468 mm |
| Μεταξόνιο | 2578 |
| Βάρος | 1468 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 1985 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1968 |
| Κινητήρας kw | 125 kw |
| Κινητήρας hp | 168 hp |
| Ροπή | 125 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Common rail |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 81 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 4 |
| Gears | 6 |
| Καύσιμα | Diesel |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 55 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 225/40 R18 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 224 km/h |
| Επιτάχυνση | 8.5 s |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
πριν από ένα χρόνο
10 μήνες πριν
10 μήνες πριν
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
πριν από ένα μήνα
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
29 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
28 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
25 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
23 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
16 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
15 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
13 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
12 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
10 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago