Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2006 - - |
| Μάρκα | VAZ |
| Κινητήρας | 1.6i (215Hp) |
| Σωματότυπος | Pickup |
| Μοντέλο | Revolution II |
| Πόρτες | - |
| Καθίσματα | - |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 3650 mm |
| Πλάτος | 1750 mm |
| Υψος | 1200 mm |
| Μεταξόνιο | 2400 |
| Βάρος | 1200 kg |
| Μέγιστο πλάτος | - |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1596 |
| Κινητήρας kw | 158 kw |
| Κινητήρας hp | 212 hp |
| Ροπή | 158 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | - |
| Διάμετρος κυλίνδρων | - |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | - |
| Gears | - |
| Καύσιμα | A-98 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | - |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 255/40 - 18 |
| Τροχοί | 18 ? 9 |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 260 km/h |
| Επιτάχυνση | 6.5 s |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |