Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 2007 - - |
| Μάρκα | Volkswagen |
| Κινητήρας | 2.0i TSI (204Hp) |
| Σωματότυπος | Estate |
| Μοντέλο | Multivan (T5) |
| Πόρτες | - |
| Καθίσματα | - |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4891 mm |
| Πλάτος | 1904 mm |
| Υψος | 1970 mm |
| Μεταξόνιο | 3000 |
| Βάρος | 1970 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 2850 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1984 |
| Κινητήρας kw | 150 kw |
| Κινητήρας hp | 201 hp |
| Ροπή | 150 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | - |
| Διάμετρος κυλίνδρων | - |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | - |
| Gears | - |
| Καύσιμα | - |
| Χωρητικότητα καύσιμου | - |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | - |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 200 km/h |
| Επιτάχυνση | 8.7 s |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | 10.2 l/100km |