Γενικές πληροφορίες
| Ετος | - - - |
| Μάρκα | Volvo |
| Κινητήρας | 3.0L (117Hp) |
| Σωματότυπος | - |
| Μοντέλο | Laplander TGB 1315 |
| Πόρτες | - |
| Καθίσματα | - |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 5350 mm |
| Πλάτος | 1900 mm |
| Υψος | 2450 mm |
| Μεταξόνιο | 23001050 |
| Βάρος | 2450 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 4400 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 2980 |
| Κινητήρας kw | 86 kw |
| Κινητήρας hp | 115 hp |
| Ροπή | 86 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Carburetor |
| Κύλινδροι | - |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 88,9 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | - |
| Gears | - |
| Καύσιμα | - |
| Χωρητικότητα καύσιμου | - |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | - |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | - |
| Επιτάχυνση | - |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |