Yleistä tietoa
| vuosi | 1997 - 2001 |
| Brändi | Chrysler |
| Moottori | 3.3 i V6 (160 HP) |
| Kehotyyppi | Estate |
| Malli | Voyager II |
| ovet | 4 |
| istuimet | 5 |
Kehon ominaisuudet
| Pituus | 4730 mm |
| Leveys | 1920 mm |
| Korkeus | 1740 mm |
| Akseliväli | 2880 |
| Paino | 1740 kg |
| Max leveys | - |
| Käynnistyskapasiteetti | - |
Moottorin lähetys
| Moottori | 3301 |
| Moottori kw | 117 kw |
| Moottori hp | 157 hp |
| vääntömomentti | 117 N*m/rpm |
| Polttoaineen syöttö | Injection |
| sylintereitä | 6 |
| Sylinterien halkaisija | 93 mm |
| Sylinterien venttiilit | 2 |
| Gears | - |
| polttoaine | A-92 |
| Polttoainekapasiteetti | 75 liters |
| Eco standart | - |
alusta
| ABS | Yes |
| Etujarrut | - |
| Takajarrut | - |
| Renkaat | 215/65 R15 |
| Pyörät | - |
Käynnissä olevat ominaisuudet
| maksiminopeus | 175 km/h |
| kiihtyvyys | - |
| Polttokenno | 13.1 l/100km |
| Polttoainetie | 9.8 l/100km |
| Polttoaineen keskiarvo | - |