Yleistä tietoa
| vuosi | 1991 - 1998 |
| Brändi | Holden |
| Moottori | 1.8 i (90 HP) |
| Kehotyyppi | Wagon |
| Malli | Astra F Caravan |
| ovet | 5 |
| istuimet | 5 |
Kehon ominaisuudet
| Pituus | 4278 mm |
| Leveys | 1688 mm |
| Korkeus | 1475 mm |
| Akseliväli | 2517 |
| Paino | 1475 kg |
| Max leveys | 1645 kg |
| Käynnistyskapasiteetti | - |
Moottorin lähetys
| Moottori | 1796 |
| Moottori kw | 66 kw |
| Moottori hp | 88 hp |
| vääntömomentti | 66 N*m/rpm |
| Polttoaineen syöttö | Injection |
| sylintereitä | 4 |
| Sylinterien halkaisija | 84,8 mm |
| Sylinterien venttiilit | 2 |
| Gears | 5 |
| polttoaine | A-95 |
| Polttoainekapasiteetti | 50 liters |
| Eco standart | - |
alusta
| ABS | Yes |
| Etujarrut | - |
| Takajarrut | - |
| Renkaat | 175/70 R14 |
| Pyörät | - |
Käynnissä olevat ominaisuudet
| maksiminopeus | 180 km/h |
| kiihtyvyys | 12.5 s |
| Polttokenno | - |
| Polttoainetie | - |
| Polttoaineen keskiarvo | - |