Yleistä tietoa
| vuosi | 2007 - - |
| Brändi | Smart |
| Moottori | 0.8d (45 HP) |
| Kehotyyppi | Hatchback |
| Malli | Fortwo II cabrio |
| ovet | 2 |
| istuimet | 2 |
Kehon ominaisuudet
| Pituus | 2695 mm |
| Leveys | 1559 mm |
| Korkeus | 1542 mm |
| Akseliväli | 1867 |
| Paino | 1542 kg |
| Max leveys | 1050 kg |
| Käynnistyskapasiteetti | - |
Moottorin lähetys
| Moottori | 799 |
| Moottori kw | 33 kw |
| Moottori hp | 44 hp |
| vääntömomentti | 33 N*m/rpm |
| Polttoaineen syöttö | Common rail |
| sylintereitä | 3 |
| Sylinterien halkaisija | 65,5 mm |
| Sylinterien venttiilit | 2 |
| Gears | 5 |
| polttoaine | Diesel |
| Polttoainekapasiteetti | 33 liters |
| Eco standart | - |
alusta
| ABS | Yes |
| Etujarrut | - |
| Takajarrut | - |
| Renkaat | 155/60 R15; 175/55 R15 |
| Pyörät | - |
Käynnissä olevat ominaisuudet
| maksiminopeus | 135 km/h |
| kiihtyvyys | - |
| Polttokenno | 3.5 l/100km |
| Polttoainetie | 3.3 l/100km |
| Polttoaineen keskiarvo | 3.4 l/100km |
2 vuotta sitten
2 vuotta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten