Yleistä tietoa
| vuosi | 1998 - 2003 |
| Brändi | Subaru |
| Moottori | 0.7T (64Hp) |
| Kehotyyppi | Hatchback |
| Malli | Pleo I |
| ovet | - |
| istuimet | - |
Kehon ominaisuudet
| Pituus | 3395 mm |
| Leveys | 1475 mm |
| Korkeus | 1580 mm |
| Akseliväli | 2310 |
| Paino | 1580 kg |
| Max leveys | - |
| Käynnistyskapasiteetti | - |
Moottorin lähetys
| Moottori | 658 |
| Moottori kw | 47 kw |
| Moottori hp | 63 hp |
| vääntömomentti | 47 N*m/rpm |
| Polttoaineen syöttö | Injection |
| sylintereitä | - |
| Sylinterien halkaisija | 56 mm |
| Sylinterien venttiilit | - |
| Gears | - |
| polttoaine | A-95 |
| Polttoainekapasiteetti | 32 liters |
| Eco standart | - |
alusta
| ABS | Yes |
| Etujarrut | - |
| Takajarrut | - |
| Renkaat | 145/70 R12 |
| Pyörät | - |
Käynnissä olevat ominaisuudet
| maksiminopeus | 130 km/h |
| kiihtyvyys | - |
| Polttokenno | - |
| Polttoainetie | - |
| Polttoaineen keskiarvo | - |
2 vuotta sitten
3 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
2 kuukautta sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
kuukausi sitten
11 päivää sitten
11 päivää sitten
10 päivää sitten
10 päivää sitten
10 päivää sitten
10 päivää sitten
10 päivää sitten
9 päivää sitten