Generell informasjon
| År | 2013 - |
| Merke | AC |
| Motor | GTSR 6.2 MT (780 HP) |
| Kroppstype | Roadster |
| Modell | COBRA MK IV |
| dører | 2 |
| seter | 2 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4020 mm |
| Bredde | 1830 mm |
| Høyde | - |
| Akselavstand | - |
| Vekt | 0 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 6162 |
| Motor kw | 572 kw |
| Motor hk | 766 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 572 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-98 |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 255/35 R19; 345/30 R19 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 332 km/h |
| Akselerasjon | 2.8 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |