Generell informasjon
| År | 1993 - 2001 |
| Merke | Acura |
| Motor | 1.8i (146HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | Integra Coupe (DC1;DC2) |
| dører | 2 |
| seter | 4 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4380 mm |
| Bredde | 1710 mm |
| Høyde | 1290 mm |
| Akselavstand | 2570 |
| Vekt | 1290 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1834 |
| Motor kw | 106 kw |
| Motor hk | 142 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 106 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 81 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-98 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/60 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.6 l/100km |