Generell informasjon
| År | 2004 - 2006 |
| Merke | Acura |
| Motor | 2.0i (200HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | Integra Coupe (DC5) |
| dører | 2 |
| seter | 4 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4385 mm |
| Bredde | 1695 mm |
| Høyde | 1380 mm |
| Akselavstand | 2570 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1998 |
| Motor kw | 147 kw |
| Motor hk | 197 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 147 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 86 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 200 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |