Generell informasjon
| År | 1989 - 1993 |
| Merke | Acura |
| Motor | 1.8i (140Hp) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | Integra II Coupe |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4392 mm |
| Bredde | 1715 mm |
| Høyde | 1270 mm |
| Akselavstand | 2550 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1834 |
| Motor kw | 103 kw |
| Motor hk | 138 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 103 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 81 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |