Generell informasjon
| År | 1994 - 2001 |
| Merke | Acura |
| Motor | 1.8 i 16V GS-R (172 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | RSX III (Integra) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4525 mm |
| Bredde | 1710 mm |
| Høyde | 1370 mm |
| Akselavstand | 2620 |
| Vekt | 1370 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1797 |
| Motor kw | 126 kw |
| Motor hk | 169 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 126 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 81 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/55 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 210 km/h |
| Akselerasjon | 7.2 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |