Generell informasjon
| År | 2012 - - |
| Merke | Acura |
| Motor | 3.5i V6 (273Hp) AWD |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | RDX II |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4660 mm |
| Bredde | 1872 mm |
| Høyde | 1678 mm |
| Akselavstand | 2685 |
| Vekt | 1678 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3471 |
| Motor kw | 200 kw |
| Motor hk | 268 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 200 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 89 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 235/60 R18 |
| hjul | 7.5j x 18" |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | 12.4 l/100km |
| Drivstoffvei | 8.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 10.7 l/100km |