Generell informasjon
| År | 1986 - 1990 |
| Merke | Alfa Romeo |
| Motor | 2000 (115) (116 HP) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | Spider (115) |
| dører | 2 |
| seter | 2 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4260 mm |
| Bredde | 1630 mm |
| Høyde | 1290 mm |
| Akselavstand | 2250 |
| Vekt | 1290 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 0 |
| Motor kw | - |
| Motor hk | - |
| moment~~POS=TRUNC | - |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | 5 |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | 46 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/70 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |