Generell informasjon
| År | 2011 - - |
| Merke | Alpina |
| Motor | 4.4 BiT (540 Hp) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | B5 (F10) |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4905 mm |
| Bredde | 1860 mm |
| Høyde | 1469 mm |
| Akselavstand | 2968 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 4395 |
| Motor kw | 396 kw |
| Motor hk | 531 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 396 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-98 |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 320 km/h |
| Akselerasjon | 4.5 s |
| Drivstoffby | 15 l/100km |
| Drivstoffvei | 7.9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 10.5 l/100km |