Generell informasjon
| År | 2005 - - |
| Merke | Ariel |
| Motor | 2.0i (200 Hp) |
| Kroppstype | Pickup |
| Modell | Atom 2 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3410 mm |
| Bredde | 1798 mm |
| Høyde | 1195 mm |
| Akselavstand | 2345 |
| Vekt | 1195 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1998 |
| Motor kw | 220 kw |
| Motor hk | 295 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 220 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 86 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/60 R14 |
| hjul | 6J x 14 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | 2.8 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |
2 år siden
10 måneder siden