Generell informasjon
| År | 1989 - 1996 |
| Merke | Aro |
| Motor | 1.6 D (10.4) (54 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | 10 |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3835 mm |
| Bredde | 1640 mm |
| Høyde | 1732 mm |
| Akselavstand | 2400 |
| Vekt | 1732 kg |
| Maks bredde | 1825 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1595 |
| Motor kw | 40 kw |
| Motor hk | 54 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 40 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 78 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 46 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/80 R15 Q |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 110 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 10.8 l/100km |