Generell informasjon
| År | 1984 - 1989 |
| Merke | Aro |
| Motor | 1.9 D (10.1) (64 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | 10 |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3880 mm |
| Bredde | 1644 mm |
| Høyde | 1780 mm |
| Akselavstand | 2400 |
| Vekt | 1780 kg |
| Maks bredde | 1825 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1870 |
| Motor kw | 47 kw |
| Motor hk | 63 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 47 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 80 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 46 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195 R15 Q |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 120 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 9.8 l/100km |
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
10 måneder siden
10 måneder siden
9 måneder siden
4 måneder siden
4 måneder siden
4 måneder siden
4 måneder siden
4 måneder siden
4 måneder siden
4 måneder siden
4 måneder siden
4 måneder siden
4 måneder siden
4 måneder siden
4 måneder siden
4 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
3 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
28 dager siden
28 dager siden
28 dager siden
27 dager siden
27 dager siden
26 dager siden
25 dager siden
23 dager siden
22 dager siden
20 dager siden
18 dager siden
18 dager siden
17 dager siden
15 dager siden
13 dager siden
11 dager siden
4 dager siden
dag siden