Generell informasjon
| År | 1970 - 1986 |
| Merke | Aro |
| Motor | 2.4 (85 Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 2407 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4735 mm |
| Bredde | 1800 mm |
| Høyde | 1490 mm |
| Akselavstand | 2800 |
| Vekt | 1490 kg |
| Maks bredde | 1820 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2445 |
| Motor kw | 70 kw |
| Motor hk | 94 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 70 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Carburetor |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 92 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-80 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 7.3514 |
| hjul | 127355 (5-14") |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 145 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | 13 l/100km |
| Drivstoffvei | 10 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |