Generell informasjon
| År | 1985 - 1993 |
| Merke | Aro |
| Motor | 5.5 V8 (195Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 2424 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4735 mm |
| Bredde | 1800 mm |
| Høyde | 1476 mm |
| Akselavstand | 2800 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 5530 |
| Motor kw | 143 kw |
| Motor hk | 192 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 143 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Carburetor |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/70 R14 |
| hjul | 5.5J x 14 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 175 km/h |
| Akselerasjon | 14 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |