Generell informasjon
| År | 2011 - - |
| Merke | Aston Martin |
| Motor | 5.9 V12 (497 Hp) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | Virage II |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4703 mm |
| Bredde | 1904 mm |
| Høyde | 1282 mm |
| Akselavstand | 2740 |
| Vekt | 1282 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 5935 |
| Motor kw | 364 kw |
| Motor hk | 488 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 364 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 245/35 R20 ; 295/30 R20 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 299 km/h |
| Akselerasjon | 4.6 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |